Firmy członków PKB+

Poznaj firmy reprezentowane przez członków PKB+

Ekoinbud Sp. z o.o.

Budownictwo
www.ekoinbud.pl

O firmie

Spółka Ekoinbud zdobywa zaufanie i referencje wielu wymagających klientów już od 1998 roku. Bardzo nam miło, że możemy pochwalić się znaczącymi nagrodami, które są dowodem na to, iż marka Ekoinbud jest tożsama z rzetelnym, fachowym wykonaniem prac z zakresu usług budowlanych, remontów i renowacji.

Ekoinbud od początków działalności jest firmą prężnie działającą, elastycznie i odważnie dostosowującą swoje usługi do potrzeb rynku. To co wyróżnia naszą firmę to kompleksowe prace budowlane powiązane również z pracami konserwatorsko-renowacyjnymi przy wykorzystaniu możliwie najnowszych technologii i rozwiązań.

Do każdej realizacji podchodzimy z wielką starannością, dobierając najlepszych fachowców z danej dziedziny. Dzięki temu nasze dotychczasowe dokonania są naszą dumą a tematyka remontowo-budowlana nie ma przed nami tajemnic.

Przedmiot działalności

BUDOWNICTWO
Ekoinbud oferuje szeroki wachlarz usług budowlanych zarówno jako generalny wykonawca jak i podwykonawca prac. Realizujemy zamówienia na m.in.: wysokospecjalistyczne prace konstrukcyjne, podnoszenie stropów i dachów z zastosowaniem unikalnych rozwiązań technicznych i technologicznych. Kompleksowo podejmujemy się zleceń na projekty deweloperskie zarówno dla klientów instytucjonalnych jaki i indywidualnych.

Budujemy również domy energooszczędne.

REMONTY
Ekoinbud przyjmuje zlecenia na kompleksowe remonty całych budynków, remonty elewacji, prace malarskie, a także tynkowanie oraz termomodernizację. Ponadto wykonuje remonty stropów i remonty więźby dachów, prace dekarskie, również na najwyższej klasy obiektach zabytkowych. Wykonuje także izolacje fundamentów we wszystkich technologiach - poziome, pionowe, metodą iniekcji krystalicznej.

RENOWACJE
Usługi konserwacyjno-restauracyjne obiektów zabytkowych są przeprowadzane w szerokim zakresie prac: od rewitalizacji elewacji, poprzez zabezpieczenie substancji zabytkowej poniżej gruntów, termo i hydroizolacje po prace na obszarze konstrukcyjnym budowli a także trudne, wymagające precyzji prace restauracyjne rzeźb, polichromii, retusz warstw malarskich. Doświadczenie naszych konserwatorów pozwoliło na przyczynienie się do odzyskania świetności wielu kościołów, ołtarzy, obiektów muzealnych czy zabytkowych kamienic.


Kontakt

EKOINBUD Sp. z o.o.
ul. Wielkopolska 5a
80-180 Gdańsk

tel.: (058) 304 75 75
fax: (058) 304 76 76
e-mail: biuro@ekoinbud.pl