Firmy członków PKB+

Poznaj firmy reprezentowane przez członków PKB+

Femax

Sanitarno instalacyjna, techniki grzewcze
www.femax.pl

O firmie

Już od momentu powstania, w 1991 roku, nasza firma starała się wyróżnić pośród innych. Czynimy to poprzez osiąganie wysokiego poziomu satysfakcji naszych Klientów zgodnie ze zmieniającymi sie wymaganiami oraz trendami na rynku. Nieustannie rozszerzamy ofertę dostępnego asortymentu. Odwiedzając nas będą mieli Państwo możliwość skorzystania z profesjonalnej kadry naszych handlowców służących radą w każdej sytuacji. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy sześć placówek: w Bydgoszczy (800m2), w Chojnicach (350m2), w Elblągu (300m2), w Lęborku (900m2), w Wejherowie (900m2), oraz centalę w Gdańsku, przy obwodnicy trójmiejskiej (8100m2). Wszystkie nasze placówki są, dla Państwa wygody, dogodnie skomunikowane, aby można było do nas łatwo dotrzeć. W celu zapewnienia naszym klientom kompleksowej i szybkiej obsługi, dysponujemy również nowoczesnym transportem zakupionych produktów.

Wdrożony w firmie System Zarządzania Jakością oparty na normach ISO serii 9000 ma przyczynić się do pełnego zadowolenia Klienta z naszych usług oraz utrzymania znaczącej i stale rosnącej pozycji na rynku sanitarno - instalacyjnym. Staramy się ciągle uwzględniać potrzeby wszystkich naszych odbiorców, partnerów oraz pracowników, bowiem poziom ich satysfakcji decyduje o wartości naszej firmy.

Misją naszej firmy jest utrzymywanie wysokiego poziomu zadowolenia naszych Klientów poprzez profesjonalną obsługę oraz dostarczanie produktów najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych producentów z branży sanitarno – instalacyjnej, a także techniki grzewczej.

Przedmiot działalności

Artykuły sanitarno - instalacyjne:
  • wyposażenie łazienek
  • wyposażenie kuchni
Techniki Grzewcze:
  • kotły
  • grzejniki
  • zawory
Oferujemy około 22 000 pozycji asortymentowych z ponad 120 fabryk.

Kontakt

Femax Krzysztof Dolny Sp.K.
ul. Szczęśliwa 25
80-176 Gdańsk

tel. +48 58 326 29 00
fax +48 58 326 29 29
femax@femax.pl