Firmy członków PKB+

Poznaj firmy reprezentowane przez członków PKB+

EDORADCA Sp. z o.o. Sp. k.

dotacje unijne, inwestycje kapitałowe, usługi B+R
www.edoradca.pl

O firmie

 
Tworzymy biznes.

Od 2001 r. skutecznie pozyskujemy środki unijne na realizację inwestycji w przedsiębiorstwach. Służymy fachowym, rzetelnym doradztwem i zapewniamy wsparcie merytoryczne.

Nasza oferta obejmuje pełen pakiet usług: analizę potrzeb i doradztwo, przygotowanie wniosku o dotację, nadzór nad realizacją projektu i jego rozliczenie. Unikalne know-how, poparte wieloletnim doświadczeniem, pozwala nam efektywnie wspierać naszych Klientów, dla których jesteśmy rzetelnym, sprawdzonym partnerem. Specjalizujemy się w projektach inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych, łączących sferę nauki i biznesu. Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z wyborem odpowiedniego finansowania, a z wielu dostępnych możliwości wybieramy te najbardziej efektywne.

W ciągu naszej działalności pozyskaliśmy 1,5 mld PLN dotacji i zrealizowaliśmy ponad 900 projektów. Zapraszamy do skorzystania z doradztwa o najwyższej jakości – z nami zwiększasz szanse na dofinansowanie!
 

Przedmiot działalności

Doradzamy firmom o zróżnicowanym profilu działalności, a wypracowane metody działania i zakres oferty dostosowujemy zawsze pod indywidualne potrzeby Klientów. Wspieramy naszych Klientów wszechstronną wiedzą merytoryczną, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem oraz w oparciu o wysokie zaangażowanie i kreowanie rozwiązań – od analizy potrzeb, pozyskania finansowania, nadzoru nad realizacją projektu i wypłatę dofinansowania do sukcesu przedsięwzięcia.

Nasze Doradztwo Europejskie skoncentrowane jest na usługach w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków unijnych na realizację inwestycji, projektów badawczych, oraz projektów łączących sferę nauki i biznesu, prowadzących do wdrażania innowacji w skali kraju i świata. Przeprowadzamy również prace badawczo-rozwojowe, pomagamy w rentownej komercjalizacji nowych technologii i realizujemy nowatorskie projekty w wielu dziedzinach.

Na każdym etapie procesu zarządzania projektem wspieramy naszych Klientów, dostarczając im unikatowych, dedykowanych rozwiązań stanowiących podstawę uzyskania wsparcia unijnego i rozliczenia projektu.

Nasze doradztwo i wsparcie skoncentrowane jest również na:
  • pomocy w zakresie pozyskania ekspertyz i opinii, w tym opinii o innowacyjności
  • pomocy w nawiązaniu kontaktu z jednostkami badawczymi, naukowymi
  • współpracy w realizacji projektów B+R jako Centrum Badawczo-Rozwojowe ze statusem CBR nadanym przez Ministerstwo Gospodarki
  • uzyskaniu porozumień o współpracy naukowej, badawczej, kooperacyjnej etc.
  • przygotowaniu i opracowaniu zgłoszeń oraz wniosków patentowych
  • uzyskaniu finansowania kredytowego, leasingowego, pożyczkowego, ze strony inwestorów
  • pozyskaniu promes kredytowych, leasingowych i pożyczkowych
  • dokonaniu poprawy samodzielnie przygotowanego wniosku o dofinansowanie
  • pomocy w zakresie przygotowania dokumentacji w ramach procedury odwoławczej (protest, odwołanie)
  • pomocy w zakresie postępowania ofertowego w projektach inwestycyjnych i badawczych

Kontakt

EDORADCA SP. Z O.O. SP. K. 
ul. Kubusia Puchatka 5/12; 83-110 Tczew
telefon: 58 530 02 22

e-mail: biuro@edoradca.pl
www.edoradca.pl