Firmy członków PKB+

Poznaj firmy reprezentowane przez członków PKB+

INTECH Engineering Spółka z o.o.

Energetyka, Automatyka, Technika Pomiarowa
www.intech.eu

O firmie

Instytut Wdrożeń Technicznych INTECH z siedzibą w Gdańsku założony w 1983 r. od początku swej działalności kieruje się zasadami rzetelności i solidności. Specjalizuje się w wykonawstwie przemysłowych instalacji technologicznych oraz systemów automatyki i urządzeń pomiarowych dla energetyki z zastosowaniem najlepszych światowych rozwiązań. Realizuje obiekty kotłowni parowych na wytwornicach pary firmy Clayton, elektrolizernie oparte na generatorach wodoru Hydrogenic Systems, instalacje i stacje uzdatniania wody oraz systemy wizualizacji i sterowania w Polsce, Rosji i na Ukrainie.

Instytut Wdrożeń Technicznych INTECH jest producentem układów pomiarowych i sterowania ze szczególnym uwzględnieniem zjawisk przepływu płynów i przesyłu energii cieplnej. Zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji nowych i modernizowanych kotłowni parowych; dystrybucją i serwisem generatorów wodoru firmy HYDROGENICS, gazowo-olejowych wytwornic pary wodnej firmy CLAYTON, urządzeń uzdatniania wody firmy BWT, analizatorów wydechu (alkotestów) firmy Draeger oraz detektorów gazu firmy GMI.

Od początku 2006 roku Instytut Wdrożeń Technicznych INTECH wspólnie z partnerami z Niemiec i Francji uczestniczy w realizacji jednego z najnowocześniejszych i największych przedsięwzięć Unii Europejskiej, jako kwalifikowany wykonawca i dostawca dokumentacji technicznej dla koncernu Airbus.

Instytut Wdrożeń Technicznych INTECH
od 2003 r. posiada certyfikat ISO 9001:2000 i w ostatnich latach został uhonorowany licznymi wyróżnieniami i nagrodami min. tytułami: Złoty Instalator, Lider Eksportu, Przedsiębiorstwo FAIR-PLAY, Gazele Biznesu, Złoty Certyfikat Solidna Firma.

Przedmiot działalności

Elektrolizernie i generatory wodoru
H2 IGen ® jest lokalnym źródłem wodoru, generującym gaz o wymaganych parametrach na żądanie. Elektrolizer H2 IGen ® bezzwłocznie reaguje na zmiany zapotrzebowania, w wyniku czego wodór produkowany jest natychmiast w żądanej ilości, ciśnieniu i jakości.

Technika kotłowa i generatory pary

IWT "INTECH" specjalizuje się w przedsięwzięciach związanych z unowocześnianiem gospodarki cieplnej opartej o systemy parowe oferując kompleksową obsługę modernizacji i budowy kotłowni parowych, od etapu doboru i projektowania, poprzez dostawy urządzeń, do montażu i uruchomienia wraz z profesjonalnym serwisem.

Technologie uzdatniania wody
IWT "INTECH" oferuje kompletne systemy uzdatniania wody dla celów kotłowych, potrzeb przemysłu a także na potrzeby odbiorców indywidualnych w partnerskiej współpracy z firmą BWT POLSKA.

Technika bezpieczeństwa
Dostarczamy produkty do pomiaru składu powietrza i ochrony przed zagrożeniem związanym z niebezpiecznymi gazami w naszym otoczeniu. Oferujemy sprzęt i serwis, który zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twoim pracownikom.

Systemy pomiarowe energii cieplnej
Oferujemy przyrządy i systemy do pomiaru energii cieplnej w parze wodnej i wodzie.

Publikacje techniczne dla lotnictwa
W naszej siedzibie w Gdańsku zatrudniamy zespół specjalistów współpracujących z projektantami z innych krajów (Niemcy, Francja, Rumunia) współtworzącymi dokumentację projektową dla koncernu lotniczego Airbus.

Syntezator mowy iVoice TTS
Strona opisująca syntezator mowy na urządzenia przenośne iVoice TTS. Przede wszystkim znaleźć tu można link do oficjalnej strony produktu.

Kontakt

INTECH Engineering Spółka z o.o.
(dawniej IWT INTECH Spółdzielnia Pracy)
ul. Jaśkowa Dolina 84, 80-286 Gdańsk / Poland
tel. +48 583450111
fax. +48 583417410
www.intech.eu