Firmy członków PKB+

Poznaj firmy reprezentowane przez członków PKB+

Learnetic S.A.

Edukacja
www.learnetic.com

O firmie

Learnetic S.A. jest światowym liderem tworzącym aplikacje, programy edukacyjne oraz platformy e-learningowe ze szczególnym przeznaczeniem do korzystania z nich poprzez urządzenia mobilne. Z rozwiązań przygotowanych przez Learnetic, korzysta dziś wielu wydawców, nauczycieli i studentów w ponad 30 krajach, w tym w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpanii, Portugalii, Malezji, Singapurze, Chile i Australii. Nasz utalentowany zespół inżynierów oprogramowania stale specjalizuje się w projektowaniu aplikacji dla edukacji i jest dedykowany do zaspokajania różnorodnych potrzeb współczesnych pedagogów i uczniów.

Przedmiot działalności

Learnetic specjalizuje się w tworzeniu mobilnych rozwiązań dla edukacji. Do tej pory udało nam się z sukcesem wypuścić na rynek:
 
  • mCurriculum (to aplikacja mobilna specjalnie zaprojektowana do pracy na wszystkich urządzeniach mobilnych do nauki matematyki, fizyki, chemii, biologii oraz nauk ścisłych przeznaczony dla młodzieży od 10 do 19 r.ż)
  • mAuthor (to łatwe w użyciu rozwiązanie zaprojektowane, aby pomóc wydawcom i programistom tworzyć  interaktywne treści cyfrowe i natychmiast publikować ją na wielu platformach na raz - w trybie offline, online, na komputerach Mac i PC, iPad i iPhone i Android)
  • mInstructor (to serwis internetowy dla szkół i nauczycieli oferujący uproszczone i łatwe w użyciu narzędzia do tworzenia interaktywnych materiałów edukacyjnych, pozwalający na szybkie opublikowanie ich w sieci)
  • mCourser (to platforma e-learningowa zaprojektowana dla urządzeń mobilnych, do której dostęp można uzyskać z dowolnego urządzenia)
  • mLibro (to aplikacja pozwalająca na korzystanie z każdej platformy e-learningowej w trybie offline)
  • everTeach (to platforma e-learningowa przeznaczona do szkolenia profesjonalistów, posiada możliwość korzystania z zaawansowanych narzędzi, można z niej korzystać za pomocą urządzeń mobilnych)
  • Matematykę dla Podstawówek
  • platformę do nauki języka angielskiego

Kontakt

Learnetic S.A.
ul. Azymutalna 9, budynek B1
80-298 Gdańsk

Tel.: 58 764 75 00
Fax: 58 764 75 01
e-mail: info@learnetic.com