Firmy członków PKB+

Poznaj firmy reprezentowane przez członków PKB+

Solwit S.A.

Teleinformatyka
www.solwit.com

O firmie

Solwit S.A. to działająca od 2011 roku, firma sektora usług IT.

Nasi profesjonaliści tworzą i testują rozwiązania informatyczne oraz wykonują związane z oprogramowaniem usługi dla Klientów różnych branż. Zespół firmy, to kreatywni programiści i odpowiedzialni menadżerowie, z doświadczeniem wyniesionym z dużych krajowych i międzynarodowych korporacji IT.

Niezależnie od kompetencji i doświadczenia, wszyscy w Solwicie możemy o sobie powiedzieć, że w naszych działaniach jesteśmy totalnie zorientowani na Klienta. Praca z Klientami, wspieranie ich w realizacji potrzeb biznesowych, jest naszą autentyczną pasją.

Ideą funkcjonowania Solwit S.A. jest "Search & Execute". Search to poszukiwanie, definiowanie nowych rozwiązań oraz inwestowanie w nowe obszary, w których technologie (w szczególności informatyczne) znajdą nieszablonowe zastosowania. Execute to przewidywalne i zwinne dostarczanie wysokiej jakości rezultatu w postaci usług i sprawdzonych rozwiązań. Połączenie tych dwóch podejść w świadczonych przez nas usługach, tworzy niespotykaną na rynku wartość dodaną, za którą cenią nas nasi Klienci i Partnerzy.

Solwit S.A.
jest firmą technologiczną dlatego doceniamy wartość nauki i teorii, jako bazę wszelkich podejmowanych przez człowieka działań. Nasz zespół to sprawni programiści i doświadczeni menadżerowie. Jesteśmy pasjonatami technologii, które zmieniają na korzyść świat i życie, biznes i globalną ekonomię. Żeby to skutecznie realizować współpracujemy z ośrodkami akademickimi i naukowymi min. z Politechnika Gdańską i Akademią Medyczną w Gdańsku. Współpraca ta owocuje wspólnym występowaniem w projektach ogłaszanych w ramach Projektów Strategicznych Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz przez Unię Europejską w ramach programów Gospodarki Innowacyjnej.

W celu uzupełnienia i dywersyfikacji kompetencji współpracujemy z takimi Partnerami jak Intel, Motorola czy Fancyfon. Naszym Partnerem w obszarze konsultingu procesów biznesowych jest min. firma Doradca Consultants Ltd.

Solwit
Seed Founds to działalność inwestycyjna Solwit S.A. w wybrane przedsięwzięcia technologiczne - realizowane w ramach struktur spółki lub poza nimi - wspierana naszą wiedzą, mentoringiem i doświadczeniem biznesowym. Synergia wszystkich obszarów naszej działalności jest dla nas jednym z najważniejszych kryteriów wyboru kierunków i sposobów działania.

Przedmiot działalności

Solwit oferuje:

  • Outsourcing IT
  • Tworzenie oprogramowania
  • Aplikacje mobilne
  • Testy oprogramowania
  • Audyt bezpieczeństwa
  • Audyt projektu

Kontakt

Solwit S.A.
ul. Azymutalna 9
80-298 Gdańsk

Telefon: +48 58 770 20 30
E-mail: solwit@solwit.com