Firmy członków PKB+

Poznaj firmy reprezentowane przez członków PKB+

Vemco Sp. z o.o.

Systemy RFID, Sieci LAN
www.vemco.pl

O firmie

Vemco Sp. z o.o.

Systemy RFID, sieci LAN

Vemco Sp. z o.o. działa od 1992r. Specjalizuje się w projektowaniu, rozwijaniu i wdrażaniu systemów automatycznej identyfikacji i zbierania danych - kontroli dostępu, kontroli ruchu osób i pojazdów, rejestracji i rozliczania czasu pracy. Firma oferuje Klientom zaawansowane rozwiązania oparte o własne oprogramowanie aplikacyjne accard+ lub accardMP, będące platformą programową i integracyjną łączącą urządzenia, procesy i informacje w przedsiębiorstwach. Systemy zbudowane i dostarczone przez Vemco Sp. z o.o. wspomagają zarządzanie przedsiębiorstwem w oparciu o dane uzyskane poprzez rejestrację zdarzeń za pośrednictwem zbliżeniowych kart identyfikacyjnych.

Vemco Sp. z o.o. prowadzi także sprzedaż elementów systemów okablowania strukturalnego (sieci LAN) zarówno miedzianych jak i światłowodowych. Dostarcza narzędzia instalacyjne, mierniki diagnostyczne do okablowania oraz urządzenia pomiarowe pozwalające na wykonanie kompleksowych pomiarów oraz certyfikacje sieci komputerowych LAN. Instalatorzy mogą skorzystać z wypożyczalni urządzeń pomiarowych a także z szerokiej oferty szkoleń technicznych.

Vemco Sp. z o.o. od 2012r. uczestniczy w programach badawczo-rozwojowych wspieranych przez NCBiR oraz instytucje unijne. W ramach europejskiej inicjatywy ARTEMIS we współpracy z innymi przedsiębiorstwami, jednostkami badawczo-rozwojowymi i uczelniami pracownicy Vemco uczestniczą w rozwoju standardów, technologii a także konkretnych produktów w obszarach systemów wbudowanych dla przestrzeni inteligentnych, internetu rzeczy, technologii bezprzewodowych.

Przedmiot działalności

Systemy informatyczne RFID:

Projektowanie, rozwijanie i wdrażanie systemów automatycznej identyfikacji i zbierania danych budowanych w oparciu o produkty własne oraz wiodących firm europejskich i amerykańskich:
Produkty Vemco Sp. z o.o.:
 • accard+: autorskie oprogramowanie systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy otwarte na przystosowanie do indywidualnych potrzeb klienta i integrację z systemami zarządzania (HR, logistyczne, spedycyjne) i systemami bezpieczeństwa i automatyki budynkowej (CCTV, SSP, SSWiN, OO, automatyka budynkowa). Oprogramowanie accard+ spełnia wszystkie wymogi stawiane nowoczesnym aplikacjom wspierającym zarządzanie czasem pracy i bezpieczeństwem firmy.
 • accard+MP: najnowsza wersja oprogramowania accard+ umożliwiająca pracę w wieloplatformowym środowisku (Windows, Linux) z różnymi bazami danych (m.in. MSSQL, PostgreSQL), rozszerzone możliwości funkcjonalne, dostosowanie do pracy z urządzeniami mobilnymi, łatwa adaptacja do potrzeb użytkownika.
 • Kontroler SMART: nowoczesny, niezawodny, wykorzystywany w systemie kontroli dostępu.
 • Zewnętrzny terminal VST: zbudowany ze stali nierdzewnej, odporny na warunki pogodowe (niska temperatura, woda) wykorzystywany w systemie kontroli i rejestracji ruchu pojazdów, rejestracji czasu pracy.
 • Czytnik dalekiego zasięgu VDR: pracujący w technologii UHF wykorzystywany w systemie kontroli ruchu pojazdów bądź automatycznej detekcji osób, przedmiotów.
Usługi Vemco Sp. z o.o.:

 • usługi analityczne i projektowe
 • kompleksowe usługi instalacji i uruchomienia systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy
 • specjalistyczne usługi programistyczne
 • integracja i wymiana danych z systemami zewnętrznymi
 • serwis i utrzymanie systemów
Systemy LAN:

Sprzedaż prowadzona w biurze lub poprzez sklep internetowy - sklep.vemco.pl, oferta zawiera produkty czołowych firm europejskich i amerykańskich:

 • Okablowanie miedziane
 • Okablowanie światłowodowe
 • Szafy i akcesoria
 • Testery, mierniki, narzędzia
 • Wynajem sprzętu pomiarowego
 • Warsztaty i szkolenia dla firm instalacyjnych

Kontakt

Vemco Sp. z o.o.
ul. Broniewskiego 3
81-837 Sopot

tel: +48 58 550 75 65
fax: +48 58 550 75 66

www.vemco.pl
www.sklep.vemco.pl

Systemy Informatyczne RFID: systemy@vemco.pl
Sieci LAN: sieci@vemco.pl

NIP 586-01-03-682
KRS 0000187797
REGON 190051978

Rejestr GIOŚ E0000939WZ