Firmy członków PKB+

Poznaj firmy reprezentowane przez członków PKB+

Hotel Antares, Hotel Sadova

Turystyka i Rekreacja
www.hotelantares.pl

O firmie

Hotel Antares to wysoki standard w dobrej cenie. Pomimo statusu hotelu dwu­gwia­zdko­wego, standardem odpowiada Hotelom trzygwiazdkowym.

Dogodna lokalizacja, wygodne wnętrza, atrakcyjne ceny, duży, darmowy parking, WI-FI. Idealne miejsce do organizowania wy­po­czyn­ku, jak również konferencji i szkoleń.

Zależy nam, aby Nasi Goście czuli się u nas swobodnie i komfortowo. Do dyspozycji oddajemy 55 wygodnie urządzonych pokoi, wyposażonych w łazienkę, TV SAT, radio, bezpłatny Internet, oraz nowo otwartą salkę fitness i bilard. Posiadamy duży parking hotelowy, a w sąsiedztwie hotelu znajduje się całodobowy parking strzeżony.

Przedmiot działalności

Do Państwa dyspozycji oddajemy 55 wygodnie urządzonych pokoi, w tym: 15 pokoi jednoosobowych i 40 pokoi dwuosobowych. W każdym pokoju jest łazienka, TV SAT, radio i telefon. Goście mogą skorzystać w każdym pokoju z darmowego dostępu do Internetu. Posiadamy salkę fitness, bilard, darmowy parking hotelowy, a w sąsiedztwie hotelu znajduje się całodobowy parking strzeżony.

Nasz Cafe Bar o nowym wystroju stoi dla Państwa otworem w godzinach 17:00-23:00 - zapraszamy serdecznie. Zachęcamy również do skorzystania z naszej sali bilardowej oraz salki fitness.

Hotel Antares to idealne miejsce zarówno do organizowania wypoczynku, jak również konferencji i szkoleń. Uczestnikom zapewniamy 2 sale konferencyjno - bankietowe na ok. 15, 30 osób. W czasie konferencji zapewniamy całodzienne wyżywienie. Organizujemy również kameralne uroczystości rodzinne.

Pomożemy w:
  • wynajmie samochodu bądź autokaru
  • rezerwacji biletów na rejsy statkiem, wodolotem, motorówką i promem po gdyńskim porcie, do Jastarni, na Hel, do Gdańska oraz do Karlskrony i Helsinek.
  • rezerwacji biletów do Teatru Muzycznego, Miejskiego i Kameralnego
  • organizacji jazdy konnej i lotu balonem.

Postaramy się spełnić każde Państwa życzenie.

Kontakt

Hotel Antares
ul. Komandorska 59
81-232 Gdynia

tel.: +48 58 623 36 39
fax.: +48 58 661 72 14
kom.: +48 697 07 66 06
e-mail: info@hotelantares.pl