Firmy członków PKB+

Poznaj firmy reprezentowane przez członków PKB+

SentiOne Sp. z o.o.

Monitorowanie internetu
www.sentione.com

O firmie

SentiOne oferuje narzędzia do: monitorowania wypowiedzi internautów oraz komunikacją i zarządzaniem reputacją marki w internecie. Oznacza to, że zbiera i analizuje w jednym miejscu opinie i artykuły z całego internetu (w tym z serwisów społecznościowych, forów internetowych, blogów, portali, mikroblogów, serwisów wideo, serwisów informacyjnych oraz porównywarek opinii) na wcześniej zadany temat.

SentiOne monitoruje dyskusje internautów w prawdziwie globalnej skali. Firma współpracuje z ponad 750 markami w 35 językach. W systemie znaleźć można wypowiedzi dodane przez internautów w Polsce, Holandii, Czechach, Rumunii, Estonii, na Węgrzech, Litwie oraz Łotwie, Bośni i Hercegowinie, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Austrii, Rosji, Ukrainie, Chorwacji, Danii, Finlandii, Grecji, Norwegii, Serbii, Słowenii, Szwajcarii, Belgii, Bułgarii, Niemczech, Szwecji, Francji, Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech, Czarnogórze i Słowacji.
 
SentiOne zatrudnia obecnie ponad 80 osób (głównie programistów, obsługę klienta, analityków, sprzedawców oraz osoby odpowiedzialne za promocję). W ciągu minionego roku ekipa wzrosła niemal dwukrotnie. Firma rozwija globalną platformę do zarządzania relacjami z klientami w social media i analityki biznesowej. Ponadto pracuje nad usprawnieniem komunikacji człowieka z rozumiejącymi naszą mowę “automatami” (AI).
 

Przedmiot działalności

Kontakt

SentiOne Sp. z o.o.
ul. Lęborska 3B
80-386 Gdańsk, Polska
www.sentione.com